Faturalı Hatta Kredi İmkanı Çok acil ihtiyaçlarınız için gereken nakit parayı her zaman için bankadan sağlamanız mümkün olamayabilir. Özellikle de kredi skoru çok düşük kişiler için bankalardan kredi almak oldukça güçtür. Bu durumdaki kişilerin en önemli alternatifleri ise faturalı hatta transferi sunan şirketlerdir.

Faturalı Hatta Kredi İmkanı

Türkiye’de ki operatör şirketlerinin faturalı hatlara yönelik olarak uyguladığı olanaklar söz konusudur. Bunların başında “Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz Ücreti” sistemi gelmektedir. Bu sistemden 500 ile 5000 lira fiyat aralığında bir cep telefonu satın alarak yararlanabilirsiniz. Bu sayede acil nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi

Bu İşlem İçin Herhangi Bir Kefil Gerekliliği Söz Konusu Mu?

Acil nakit ihtiyaçlarına çözüm olarak başvurabileceğiniz faturalı hatta kredi imkânı için kefile ihtiyaç duymazsınız. Kısaca bu işlem için herhangi bir kefil göstermeniz gerekliliği söz konusu değildir. Bu sayede ihtiyacınız olanı diğer borç alternatiflerine göre çok daha kolay elde edebilirsiniz.

Pek çok avantajı içinde barındıran bu sistem sayesinde krediden çok daha az maliyetle yol alabilirsiniz. Alacağınız tutar doğrultusunda 24 aydan daha fazla taksitlendirme imkânı sağlanabilmektedir. Bu sayede ödeme güçlü çekmeyeceğiniz bir borçlanma yapılanması sağlamanız mümkün olabilmektedir.

 Bu Sistem Yasalara Uygun Mudur?

Faturalı hatta kredi, arkadaşınızdan aldığınız borç gibi yasal bir statüye sahip işlem olma özelliği barındırmaktadır. Yalnızca arada banka gibi çeşitli kurumların varlığı söz konusu olmamaktadır. Cihaz almak için gerekli olan anlaşmayı operatörler ve ya operatörlerin finans kuruluşlarıyla yapmanız söz konusudur.

Ödeme için gerekli olan taksit miktarı; yapılacak olan sözleşmeye göre belirlenmektedir. Faturalı hatta para için yapılacak olan işlemlerin tamamı yasal düzenlemelere uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu bakımdan ihtiyaç duyduğunuz nakit temini için başvurulabilir bir alternatif olma özelliği taşımaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir