Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı İstanbul Büyükçekmece’de hurdacılık sektöründe hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerinin kullanılmayan, hurdaya dönüşmüş eşyalarını belirttiğiniz adresten alıyoruz. Deneyimli personellerimiz ile hurdalarınızı araçlarımıza yükleyerek en iyi fiyattan satın alıyoruz.

Piyasada var olan diğer firmalarla kıyasladığınızda verdiğimiz hizmetin kalitesini daha iyi anlayacaksınız. Yıllardır hurdalarını topladığımız ve geri dönüşüme kazandırdığımız firmalar ile güvenle ve uyum içerisinde çalışabildiğimiz için mutluluk duyuyoruz.

Büyükçekmece Hurdacı Ne Gibi Hizmetler Vermektedir?

Büyükçekmece hurdacı olarak sektörde bir sürü firmanın hurdalarını geri dönüşüme kazandırmış bulunuyoruz.

Şu gibi hurdaların alımını yapmaktayız;

  • Demir direkler
  • Bakır kablolar
  • Plastik petler, hurdalar
  • Metal hurdalar
  • Kağıt, karton
  • Çinko, nikel, alüminyum

Kullanılmayan her türlü malzemeden üretilen bilgisayar ekranları ve bina yıkımları, çıkan molozlar adresinizden alınır.

Büyükçekmece Hurda Geri Dönüşüm Sağlayabilir Mi?

Büyükçekmece de hizmet veren firmamız binaların yıkım işlerini yaparak buradan çıkan hafriyat için konteyner olanağı da sağlamaktadır. Amacımız sadece hurda alımı ve satımı yaparak para kazanmak değil, aynı zamanda geri dönüşüm hizmetine de destek vermektir.

Dünyada ve ülkemizde bolca kağıt atık bulunması ve bu atıkların çevreye verdiği kirliliği önlemek için geri dönüşüme destek veriyoruz.

Büyükçekmece Hurda İletişim

Büyükçekmece hurdacı firması olarak İstanbul’un hemen her yerinde hizmet vermekteyiz. Hurdalarınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilir, hurdalarınız üzerinden nakit para kazanabilirsiniz.

Cevap bırakın